
Степлер Novus Office B 4FC re+new 020-1933 чорного кольору. Місткість скріплення: 50 аркушів (80 г/м²). 505141
2 540 ₴
- В наявності
- Код: 505141
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Степлер NOVUS B4 FC, новий, 020-1933, чорний
Характеристики продукту
- Розміри: 3,8 x 7,3 x 14,8 см (Ш x В x Г)
- Позначення типу скоб: 24/6, 24/8, 26/6, 26/8
- Типи скоб: фіксовані / знімні / цвяхові
- Місткість скріплення: 50 аркушів (80 г/м²)
- Вантажопідйомність: 100 x 24/6, 24/8, 150 x 26/6, 26/8
- Технологія заправки: пружинний механізм завантаження камери
- макс. глибина зони подачі: 60 мм
- включаючи 200 скоб 24/6 DIN SUPER
- Матеріал: метал / пластик;
- Колір: Чорний
- блискучий
Опис
Екологічний степлер, що складається з 80% переробленого пластику, використовується для щоденного професійного використання.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 245 г |
| Глибина продукту | 148 мм |
| Зарядна ємність | 100x24/6, 24/8, 150x26/6, 26/8 |
| Матеріал | Металопластик |
| Опис типу скоби | 24/6, 24/8, 26/6, 26/8 |
| Продуктивність шиття | 50 аркушів (80 г/м2) |
| Розміри | (Ш x В x Г) 38 x 73 x 148 мм |
| Стан | Нове |
| Технологія заправлення | Пружинний механізм зведення |
| Тип продукту | Степлер |
| Тип шиття | постійний, розв'язуючий, прибитий |
| Ширина вироби | 38 мм |
| висота продукту | 73 мм |
| макс. глибина секції подавання | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 540 ₴










