
Плоский степлер Novus Office B4FC 020-1423 Чорний Місткість скріплення: 50 аркушів (80 г/м²) 505140
2 100 ₴
- В наявності
- Код: 505140
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Перший у світі плоский настільний степлер. Ця технологія пропонує три ключові переваги: надзвичайно легке скріплення, на 1/3 менше місця, збільшена місткість (50 аркушів) та покращена безпека завдяки плоским наконечникам скоб. Компактний металевий степлер із пластиковим покриттям та подвійною напрямною для скоб, глибина введення 60 мм для 100 скоб 24/6 та 24/8 або 150 скоб 26/6 або 26/8.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 245 г |
| Глибина продукту | 148 мм |
| Зарядна ємність | 100x24/6, 24/8, 150x26/6, 26/8 |
| Матеріал | пластикметал |
| Опис типу скоби | 24/6, 24/8, 26/6, 26/8 |
| Позначення типу продукту | Б 4ФК |
| Продуктивність шиття | 50 аркушів (80 г/м2) |
| Розміри | (Ш x В x Г) 38 x 73 x 148 мм |
| Стан | Нове |
| Технологія заправлення | Пружинний механізм зведення |
| Тип доставки | вмік. 200 Heftklammern 24;6 DIN SUPER |
| Тип продукту | Плоский степлер |
| Тип рекламної продукції | Flachheftgerät B 4FC |
| Тип шиття | постійний, розчинний, прибитий, плоский скоботримач |
| висота продукту | 73 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴

