
Leitz 5502 New NeXXt WOW 5502-10-36 Синій (металевий) Місткість скріплення: 30 аркушів (80 г/м²) 505138
2 120 ₴
- В наявності
- Код: 505138
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Офісний степлер Leitz New NeXXt WOW

Характеристики продукту
- Скріплює до 30 аркушів (папір 80 г/м²)
- Легке та безпомилкове шиття завдяки запатентованій технології Direct Impact
- Просто натисніть кнопку, поверніть ковадло та виберіть відкритий або закритий режим скріплення — степлер відкривається на 180° для скріплення скобами або забивання цвяхів.
- Створіть вау-ефект на вашому робочому місці з цими продуктами в яскравих та модних кольорах.
- Для скоб Leitz Power Performance P3 24/6 та 26/6, включаючи 1 коробку скоб
- Вбудований пристрій для видалення скоб завжди під рукою
- Скоби Leitz Power Performance гарантують ідеальний результат щоразу! Завдяки гострим кінчикам та постійному контролю якості під час виробництва.

Опис
Металевий степлер у яскравих сучасних кольорах для щоденного використання. Стабільний та надійний. Запатентована технологія прямого удару та скоби Leitz Power Performance P3 (24/6, 26/6) гарантують ідеальне скріплення щоразу. Для відкритого або закритого скріплення, а також з функцією степлера.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leitz |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 260 г |
| Глибина продукту | 145 мм |
| Зарядна ємність | 24/6 (100 ул.); 26/6 (140 ул.) |
| Матеріал | Металопластик |
| Опис типу скоби | 24/6; 26/6 |
| Позначення типу продукту | Новий NeXXt ВАУ |
| Продуктивність шиття | 30 аркушів (80 г/м2) |
| Розміри | (Ш x В x Г) 40 x 58 x 145 мм |
| Стан | Нове |
| Технологія заправлення | Механізм верхнього завантаження |
| Тип доставки | вмік. 200 Heftklammern 24/6, integriertem Entklammerer |
| Тип продукту | Степлер |
| Тип рекламної продукції | Heftgerät New NeXXt WOW |
| висота продукту | 58 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 120 ₴







