
Світлодіодна настільна лампа Sygonix

Характеристики продукту
- Бездротова зарядка та порт USB для зарядки
- Світло без мерехтіння з абажуром без відблисків
- М'яке світло для оптимального захисту очей
- Включає світлодіодний дисплей для відображення часу, дати, дня неділі та температури

Опис
Ідеальні умови освітлення на вашому робочому столі
Світлодіодна настільна лампа Sygonix забезпечує оптимальне освітлення вашого робочого місця: три режими світла — холодний білий, нейтральний білий та теплий білий — можна ідеально налаштувати відповідно до ваших умов освітлення за допомогою чотирирівневого димера. Світлодіоди створюють м’яке світло без мерехтіння, забезпечуючи оптимальний захист очей. Крім того, головку лампи можна складати та згинати кілька разів, щоб забезпечити цілеспрямоване освітлення потрібної області.
Безліч розумних додаткових функцій
Світлодіодна настільна лампа Sygonix не просто освітлює: календар, годинник з функцією будильника та температуру можна зчитувати на РК-дисплеї, а також є тримач для телефону. Особлива перевага: смартфони можна заряджати не лише через USB-кабель, а й бездротовим способом. Стан зарядки також відображається на РК-дисплеї.
Характеристика
- Бездротова зарядка та порт USB для зарядки
- Світло без мерехтіння з абажуром без відблисків
- М'яке світло для оптимального захисту очей
- Складана та багатокутна головка для регулювання кута освітлення в будь-якому положенні
- 4-ступінчастий димер та 3 режими освітлення (WW, NW, CW)
- Індикатор заряджання
- РК-дисплей
- Календар, годинник з функціями будильника та температури
- Вбудований тримач для телефону
Комплект поставки
- Світлодіодна лампа
- Адаптер
- Інструкція користувача
- Батарейка CR2032 (в комплекті)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 485 г |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Довжина виробу | 118 мм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Максимальний діапазон обертання | 180 ° |
| Максимальний діапазон повороту | 90° |
| Матеріал | Матеріал АБСПС |
| Розміри | (Д x Ш x В) 118 x 50 x 320 мм |
| Світловий потік (люмен) | 340 лм |
| висота продукту | 320 мм |
| Робоча напруга | 230 В |
| ідентифікатор сертифікації Qi | 12275 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴











