
Світлодіодна настільна лампа Maul uck 8201290 LED постійно вбудована 5 Вт чорна 230 лм 505081
3 300 ₴
- В наявності
- Код: 505081
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Настільна лампа
Характеристики продукту
- Потужність = 5 Вт Загальний світловий потік = 230 лм Колірна температура (Кельвін) = 6500 K денне біле світло
Характеристика
- Хромований кронштейн
- Вставка ваги
- Зручний блокнот для роботи на столі
- Перемикач.
Комплект поставки
- Світлодіодна настільна лампа
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 600 г |
| Волість | 5 дюймів |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Довжина шнура живлення | 170 см |
| Діаметр виробу | 13 см |
| Клас енергоефективності | Е (А - Г) |
| Максимальний діапазон повороту | 180 ° |
| Матеріал | Сталь |
| Потужність лампи | 5 дюймів |
| висота продукту | 35 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴

