
Світлодіодна настільна лампа Renkforce

Характеристики продукту
- Потужність = 4,3 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 3000 K
- теплий білий
- 3 рівні яскравості з сенсорним керуванням (низький, середній, високий)
- Теплий білий світлодіод (3000K)
- Без мерехтіння
- Гнучка гусяча шия
- Адаптер постійного струму 1,8 м

Опис
Ідеальне освітлення для вашого робочого столу
Світлодіодна настільна лампа Renkforce RF-5734674 забезпечує тепле біле світло 3000K на вашому столі. Використовуйте сенсорний пульт дистанційного керування, щоб вмикати та вимикати лампу, та оберіть один із трьох регульованих рівнів яскравості: низький, середній або високий. Гнучку ґудзикову шийку можна налаштувати в будь-якому положенні, забезпечуючи цілеспрямоване освітлення кожного куточка вашої робочої поверхні. Лампа енергоефективна та не мерехтить, тому ваші очі не втомлюються передчасно.
Характеристика
- 3 рівні яскравості з сенсорним керуванням (низький, середній, високий)
- Теплий білий світлодіод (3000K)
- Без мерехтіння
- Гнучка гусяча шия
- Адаптер постійного струму 1,8 м
- Просте сенсорне керування
- Проста конструкція
Комплект поставки
- Пристрій
- Адаптер постійного струму
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Кількість джерел світла | 30 |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 590 г |
| Волість | 4,3 дюйма |
| Глибина продукту | 17 мм |
| Довжина виробу | 140 мм |
| Довжина шнура живлення | 1,8 м |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Матеріал | Металопластик |
| Світловий потік (люмен) | 580 лм |
| Сертифікат опору | IP20 |
| висота продукту | 350 мм |
| Робоча напруга | 12 В постійного струму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴









