
Світлодіодна лампа, світлодіодна лампа з затискачем Philips LED Donutclip DSK201 PT 8719514396890 LED 3 Вт білий 505070
2 880 ₴
- В наявності
- Код: 505070
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Настільна лампа

Характеристики продукту
- Потужність = 3 Вт Колірна температура (Кельвін) = 4000 K білий
Комплект поставки
- Затискач для пончиків DSK201 PT
- Інструкція користувача.
Коментарі
Постачається без блоку живлення USB.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 3 в |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Глибина продукту | 100 мм |
| Довжина виробу | 0 мм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Клас захисту | III |
| Матеріал | Метал |
| Потужність лампи | 3.000000000000000 Вт |
| Ручка | ВЕЛ |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Стан | Нове |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Тип продукту | світлодіодна лампа |
| Робоча напруга | 5В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴


