
Портативна настільна лампа

Характеристики продукту
- Колірна температура (Кельвін) = 3000 K
- Чотири функції (настільна лампа, лампа-затискач, настінна лампа та портативна лампа)
- 3-ступінчаста функція затемнення
- Живлення від батареї, заряджання через USB-C®
- Потужний магніт для кріплення аксесуарів
Характеристика
- Надзвичайно маленький та легкий дизайн
- Теплий білий світлодіод
- Індикатор заряджання
Комплект поставки
- Лампа
- Аксесуари (ручний шнур, основа, 2 стійки, затискач та настінний затискач із клейкою стрічкою 3M)
- USB-кабель
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Кількість джерел світла | 9 |
| Потужність лампи | 2.5 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип кріплення | Прищіпка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 650 г |
| Діаметр виробу | 132 мм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Матеріал | пластикметал |
| Розміри | (Ø x В) 132 мм x 405 мм |
| Світловий потік (люмен) | 220 лм |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| висота продукту | 405 мм |
| Робоча напруга | 5 В постійного струму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴










