
Настільна лампа

Характеристики продукту
- Потужність = 5 Вт Загальний світловий потік = 420 лм Колірна температура (Кельвін) = 2700 K білий
Опис
Креативно корисна чорна світлодіодна лампа для підвішування, обмотування стійок та балок або встановлення на місце. Попередньо зібрана та готова до підключення. Гнучкий, самоблокуючий, гумований металевий шланг з кульовим кінцем (довжина 66 см) та чорний з'єднувальний кабель довжиною 150 см з проміжним вимикачем. Спрямоване освітлення з використанням світлодіодних ламп LIGHTME POWERLENS з високоякісною скляною лінзою для вентиляторів з кутом розсіювання 60°, яскраве зі світловим потоком 350 лм, теплий білий колір світла (2700 K), підходить для житлових приміщень, довговічна та замінюється без інструментів завдяки багнетному гнізду GX53.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Світловий потік | 420 лм |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GX53 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 5 дюймів |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Довжина виробу | 748,00 мм |
| Діапазон індексу передавання кольору | 80-89 |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Матеріал | Сталь |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Потужність лампи | 5 дюймів |
| висота продукту | 50,00 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴



