
Настільна лампа
Характеристики продукту
- Потужність = 5 Вт Загальний світловий потік = 55 лм Колірна температура (Кельвін) = 4000 K білий
Комплект поставки
- Настільна лампа Tilpa DSK212
- Інструкція користувача.
Коментарі
Блок живлення USB не входить до комплекту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Колір | Білий |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 280 г |
| Волість | 5 дюймів |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Глибина продукту | 290 мм |
| Довжина виробу | 290 мм |
| Загальний світловий потік | 55 лм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Клас захисту | III |
| Матеріал | Метал |
| висота продукту | 236 мм |
| Робоча напруга | 5В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴


