
Настільна лампа Ян
Характеристики продукту
- Рухома рука
- З перемикачем
Опис
Мінімалістичну настільну лампу Jan можна інтегрувати в робочу або вітальню зону різними способами. Її можна використовувати як лампу для читання або виключно як декоративну. Розроблена для стандартних лампочок; лампочки не входять до комплекту. Також можна використовувати світлодіодні джерела світла. Настільну лампу можна зручно вмикати та вимикати за допомогою проміжного вимикача.
Комплект поставки
- Настільна лампа
- Інструкція користувача.
Коментарі
Відповідні лампочки необхідно замовляти окремо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,2 кг |
| Волість | 40 Вт |
| Входить ілюмінатор | Немає |
| Глибина продукту | 280 мм |
| Довжина виробу | 28 см |
| Діаметр виробу | 19 см |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Клас захисту | II |
| висота продукту | 52 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴


