
MFH - військова та пригодницька робоча сумка (Ш x В x Г) 510 x 210 x 180 мм, оливковий 30650B 505007
2 540 ₴
- В наявності
- Код: 505007
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Універсальна робоча сумка
Характеристики продукту
- Велике основне відділення з 2 внутрішніми боковими відділеннями
- Прихована блискавка
- 2 міцні ручки для перенесення
Опис
Практична та міцна сумка для хобі та роботи. Оптимальний розмір для транспортування аксесуарів, інструментів, спортивного спорядження та багато іншого. Високоякісний, брудостійкий матеріал робить її ідеальною для риболовлі, кемпінгу, полювання, роботи, мотокросу та багато іншого.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Велике основне відділення з 2 внутрішніми боковими відділеннями
- Міцний та стійкий до бруду
- Прихована блискавка
- 2 міцні ручки для перенесення
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MFH |
| Колір | Оливковий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 380 г |
| Глибина продукту | 180 мм |
| Матеріал | Полиэстер |
| Розміри | (Ш x В x Г) 510 x 210 x 180 мм |
| Тип продукту | Сумка |
| Ширина вироби | 510 мм |
| висота продукту | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 540 ₴

