
Валіза для активного відпочинку B & W International 500/Y/SI, 2,3 л, (Ш x В x Г) 230 x 180 x 90 мм, жовта 505005
2 880 ₴
- В наявності
- Код: 505005
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Ідеальний кейс для транспортування невеликих предметів, таких як зовнішні жорсткі диски, USB-накопичувачі та карти пам'яті. Кейси для зовнішнього використання B&W International GmbH розроблені для найсуворіших умов зовнішнього використання та протестовані в екстремальних умовах. Розроблені для температур від -30°C до +80°C, вони штабелюються, на 100% водонепроникні зі ступенем захисту IP67, пилонепроникні, незнищенні та не піддаються руйнуванню.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Вага корпусу становить приблизно 0,56 кг, а об'єм - 2,3 л.
- Гумова ручка забезпечує надійне утримання під час перенесення
- Завдяки табличці з іменем на передній панелі чохол можна дуже легко персоналізувати
- Завдяки автоматичному клапану вирівнювання тиску спереду валізу можна легко взяти з собою в літак. Клапан призначений для пропуску повітря, але не допускає потрапляння води
- Чохол має два знімні шари попередньо нарізаного кубічного пінопласту, тонкий базовий пінопласт і чохол з шипованною піною.
Комплект поставки
- 1 шар кубічної піни: 205 x 145 x 25 мм (куб 12 x 12 x 25 мм)
- 1 шар кубічної піни: 205 x 145 x 22 мм (куб 12 x 12 x 22 мм)
- 1 нижня вставка: 200 x 140 x 13 мм.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Жовтий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тип | Валіза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,56 кг |
| Глибина продукту | 90 мм |
| Об'єм (Рюкзак) | 2,3 л |
| Позначення типу продукту | Таше |
| Розміри | (Ш x В x Г) 230 x 180 x 90 мм |
| Тип продукту | Валіза для подорожей |
| Ширина вироби | 230 мм |
| висота продукту | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴



