
SIGEL CO700 Conceptum Тижневий планувальник (Німеччина), без дати, тверда обкладинка

Характеристики продукту
- Професійно плануйте свої професійні та особисті цілі на папері. Записування завдань і цілей підвищує усвідомленість і допомагає розслабитися. Ви можете самостійно встановити персоналізований період для планування успіху.
- Завжди стильно організований – з елегантним недатованим тижневим планувальником Conceptum (календар: 53 тижні, 2 сторінки = 1 тиждень) формату приблизно А5 (14,8 x 21,3 см) на 192 сторінки. Міцна чорна тверда обкладинка забезпечує стабільність під час письма.
- Багато корисних додаткових функцій, таких як щомісячні огляди, сторінки для цілей та роздумів, фінансовий планувальник та списки паролів
- Покрокові інструкції в доданій брошурі з багатьма практичними порадами
- Без дати, щоб мати можливість встановити період індивідуально
- Папір кольору замші (80 г/м², сертифікований PEFC), друкований елегантним сірим кольором
- Практичні функції, такі як еластична застібка, петля для ручки, кишеня для швидкого доступу, архівна кишеня, 3 стрічки, аркуш наліпок

Опис
Чорний тижневий планувальник Conceptum, без дати, з німецьким внутрішнім макетом. Тверда обкладинка з ребристою пластиковою поверхнею. Містить 192 сторінки, включаючи сторінки для нотаток (частково перфоровані для відриву). Папір кремового кольору. Недатований календар має 53 тижні. На кожній подвійній сторінці показано один тиждень, і його можна гнучко та індивідуально організувати. Окрім чіткого календаря, він містить численні практичні інформаційні сторінки, включаючи щомісячні огляди, сторінки для цілей та роздумів, фінансовий планувальник, списки ключових слів тощо. Серед особливостей – петля для ручки, еластична застібка, кишеня для швидкого доступу, архівна кишеня з відділенням для 10 візитних карток та три шнурки для ще кращої організації. Містить аркуш наліпок для організації та налаштування, а також практичний буклет для індивідуального планування успіху. Книга має розмір приблизно А5. Сертифіковано PEFC.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Характеристики обкладинки | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Матеріал обкладинки | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибір мови | німецька |
| Виготовлення палітурки | Клейове з'єднання |
| Виконання контенту (Таймер) | Тижневий розклад |
| Кількість сторінок | 192 сторінки |
| Маса | 80 г/м2 |
| Позначення типу | Wochenplaner Conceptum A5 undatiert 192S 2S/1W SW |
| Позначення типу обкладинки книги | Концептуум |
| Позначення типу перфорації | Sigel Wochenplaner Conceptum CO700 A5 без даты 192S 2S/1W SW |
| Позначення типу поділки календаря | Sigel Wochenplaner Conceptum CO700 A5 без даты 192S 2S/1W SW |
| Позначення типу продукту | Концептуум |
| Підходить для календарних років | неприродний |
| Розмір паперу | ДИН А5 |
| Стан | Нове |
| висота продукту | 213 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 040 ₴











