
Периферійний комутатор ATEN USB 2.0 з 4 USB-портами для 4 комп'ютерів

Характеристики продукту
- Дозволяє 4 комп'ютерам спільний доступ до 4 USB-пристроїв
- 4 вбудованих USB-порти
- Простий вибір порту за допомогою окремого селектора портів
Опис
ATEN US424 — це 4-портова система, яка дозволяє чотирьом комп'ютерам спільний доступ до чотирьох USB-пристроїв — клавіатури, миші та до двох периферійних пристроїв. Немає потреби в додаткових витратах на окрему USB-клавіатуру, мишу та периферійні пристрої для кожного комп'ютера. Завдяки своїй універсальній системі, US424 легко та легко встановити — немає потреби в чотирьох окремих USB-кабелях до комп'ютера, що усуває безладдя кабелів.
Окремий селектор портів особливо практичний: він допомагає зберегти порядок на вашому столі, дозволяючи зручно вибирати, який комп'ютер має мати доступ до USB-пристрою. US424 — ідеальне рішення для спільного доступу до USB-периферійних пристроїв у мультимедійних офісах.
Окремий селектор портів особливо практичний: він допомагає зберегти порядок на вашому столі, дозволяючи зручно вибирати, який комп'ютер має мати доступ до USB-пристрою. US424 — ідеальне рішення для спільного доступу до USB-периферійних пристроїв у мультимедійних офісах.
Характеристика
- Сумісний з USB 2.0
- Платформа сумісна з Windows, Linux, Mac і Sun
- Світлодіодний дисплей інформує про поточний вибраний порт
- Захист від перевантаження
- Немає необхідності в джерелі живлення (за потреби живлення можна подавати через додатковий блок живлення USB)
- Функція гарячого підключення
Комплект поставки
- Перемикач для периферійних пристроїв ATEN USB 2.0
- Інструкція користувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 240 г |
| Вихідні інтерфейси | USB 2.0 |
| Вхідні інтерфейси | USB 2.0 |
| Глибина продукту | 0,000 мм |
| Джерело живлення | через USB |
| Довжина виробу | 160 мм |
| Довжина кабелю | 240 м |
| Колір | Чорний |
| Кількість виходів | 1 х |
| Кількість записів | 4 х |
| Кількість перемиканих ПК | 4 |
| Тип продукту | USB-перемикач 2.0 |
| Функція перемикання | вручну |
| Ширина вироби | 78 мм |
| висота продукту | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 330 ₴



