
Комутатор + концентратор USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) Renkforce RF-SHB-200 4 порти чорний 504922
2 880 ₴
- В наявності
- Код: 504922
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Комп'ютерний комутатор Renkforce з 4 портами USB 3.0

Характеристики продукту
- Можливість використання 4 USB-пристроїв (наприклад, принтерів, сканерів, миші, клавіатури, пристрою для читання карт пам'яті, флеш-накопичувача) з двома комп'ютерами
- Однією кнопкою ви можете перемикатися між двома комп'ютерами
- Додаткове живлення через USB-кабель
- Підключи та працюй

Опис
Гнучка робота одним натисканням кнопки, адже постійне перепідключення коштує часу та нервів: 4-портовий USB-перемикач спільного використання Renkforce дозволяє використовувати чотири периферійні пристрої USB 3.0 на двох комп'ютерах.
Перемикайтеся туди-сюди одним натисканням кнопки
Це означає, що два комп’ютери можуть спільно використовувати доступ до чотирьох USB-пристроїв без необхідності постійно замінювати кабелі чи переналаштовувати програмне забезпечення для спільного доступу до мережі. Після підключення пристроїв ви можете легко перемикатися між двома комп’ютерами одним натисканням кнопки. Світлодіодний індикатор показує, який із двох комп’ютерів наразі активний.
Перемикайтеся туди-сюди одним натисканням кнопки
Це означає, що два комп’ютери можуть спільно використовувати доступ до чотирьох USB-пристроїв без необхідності постійно замінювати кабелі чи переналаштовувати програмне забезпечення для спільного доступу до мережі. Після підключення пристроїв ви можете легко перемикатися між двома комп’ютерами одним натисканням кнопки. Світлодіодний індикатор показує, який із двох комп’ютерів наразі активний.
Характеристика
- Ідеально підходить для спільного використання 4 USB-пристроїв на 2 комп'ютерах
- Для Windows 10/8/8.1/7/Vista/XP, Mac OS X, Linux та Chrome OS драйвери не потрібні
- Окремий порт micro USB для додаткового блоку живлення
- Важливе зауваження: Використовуйте стандартний USB-адаптер 5 В (не входить до комплекту). Зарядні пристрої з вищою вихідною напругою не можна використовувати, оскільки це негативно вплине на продуктивність виробу.
Комплект поставки
- Перемикач USB-ПК
- 2 USB-кабелі
- Інструкція користувача
Коментарі
Важлива примітка: Використовуйте стандартний USB-адаптер живлення 5 В з додатковим адаптером живлення (не входить до комплекту). Зарядні пристрої з вищою вихідною напругою не можна використовувати, оскільки це негативно вплине на продуктивність виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 60 г |
| Вихідні інтерфейси | USB 3.2 Gen 1 |
| Вхідні інтерфейси | USB 3.2 Gen 1 |
| Глибина продукту | 53 мм |
| Джерело живлення | через USB |
| Колір | Чорний |
| Кількість виходів | 4 х |
| Кількість записів | 2 х |
| Кількість перемиканих ПК | 2 |
| Паковання без пластику | Паковання без пластику |
| Тип продукту | Комутатор + концентратор USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) |
| Функція перемикання | кнопка |
| Ширина вироби | 104,7 мм |
| висота продукту | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴








