Опис
Час полімеризації до 80 секунд.
Завдяки тривалому часу обробки 60-80 секунд, клей Flex Glue особливо підходить для склеювання великих поверхонь. Цей клей без розчинників склеює різноманітні матеріали, включаючи деревину, папір, лакований папір, картон та різні пластики, такі як ABS, PA, PC, PE, PET, Plexiglas®, PMMA, PP, PVC та твердий PVC. (Час склеювання та рекомендації є лише приблизними.)
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Завдяки тривалому часу обробки 60-80 секунд, клей Flex Glue особливо підходить для склеювання великих поверхонь. Цей клей без розчинників склеює різноманітні матеріали, включаючи деревину, папір, лакований папір, картон та різні пластики, такі як ABS, PA, PC, PE, PET, Plexiglas®, PMMA, PP, PVC та твердий PVC. (Час склеювання та рекомендації є лише приблизними.)
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 20 клейових олівців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Steinel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø клейка вставка | 11 мм |
| Ваги | 0,6 кг |
| Вміст | 20 шт. |
| Довжина виробу | 300 мм |
| Діаметр виробу | 11 мм |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | ПЭТ |
| Стан | Нове |
| Температура плавлення | 190 °C |
| Тип продукту | Запасні частини для пістолета з гарячим клеєм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 040 ₴



