Adafruit HUZZAH32 - Модуль Feather з Wi-Fi ESP32 504800
  • В наявності
  • Код: 504800
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
опис
Adafruit HUZZAH32 — це нова розробна плата від Adafruit із вбудованим модулем WiFi ESP32.
Adafruit HUZZAH32 - Модуль Feather з Wi-Fi ESP32
Серцем плати є модуль ESP32 з мікроконтролером з тактовою частотою 240 МГц і логікою, що працює в діапазоні напруг від 0 до 3,3 В. Програмувати плату надзвичайно просто завдяки використанню середовища Arduino IDE, що забезпечує швидкий старт для проектів, пов’язаних з технологією IoT.
Увага!
Лінії мікроконтролера витримують напругу 3,3 В. Подача вищої напруги на ці лінії може пошкодити мікроконтролер.
Властивості
  • Оснащений модулем WiFi ESP32 від Espressif
    • Робоча частота: 240 МГц
    • Вбудована пам'ять SRAM 520 КБ
    • Вбудований модуль WiFi 802.11 b/g/n
    • Вбудований модуль Bluetooth (класичний і BLE)
    • 4MB FLASH пам'ять
    • Вбудована антена
    • Датчик Холла
    • Підтримка сенсорних кнопок (максимум 10)
    • 32 кГц кристалічний генератор
    • 3 UART (2 налаштовані за замовчуванням, 1 для налагодження)
    • 3 SPI (один налаштований за замовчуванням)
    • 12 входів АЦП
    • 2 I2S Audio
    • 2 ЦАП
    • Кожен контакт GPIO має можливість генерувати сигнал ШІМ
  • OpenOCD для налагодження
  • Підтримка карт пам'яті SD
  • Можливість живлення від Li-pol акумулятора (роз'єм JST) або USB
  • 4 отвори для кріплення
  • Розміри: 51 x 22,7 x 7,3 мм
  • Вага: 6,8 г
Входить в набір
  • Плата Adafruit HUZZAH32
  • Штирькові конектори (короткі) для самостійного монтажу
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникESP
Довжина51 мм
СтанНовий
ТипМодуль
Ширина22.7 мм