
Чохол для ноутбука Dicota SMART 14-14.1", 35.8 см (14.1"), (Ш x В x Г) 375 x 275 x 25 мм, чорний 504744
2 880 ₴
- В наявності
- Код: 504744
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Сумка для ноутбука Dicota SMART 14-14.1" із верхнім завантаженням

Характеристики продукту
- Міцний, особливо гнучкий неопрен
- Ідеально підходить до вашого ноутбука, як друга шкіра
- Внутрішня підкладка з м'якого Nylex
- Передня кишеня на блискавці з місцем для мобільних аксесуарів
- М'які ручки
- Водонепроникний матеріал забезпечує комфортну подорож за будь-яких погодних умов

Опис
Сумка для ноутбука Smart Skin практична та легка, забезпечуючи захист вашого ноутбука. Чохол виготовлений з міцного та дуже гнучкого неопрену, який облягає ваш ноутбук, немов друга шкіра. Підкладка виготовлена з Nyflex, м'якої поліестерової тканини, яка захищає ваш ноутбук від подряпин.
Спереду є кишеня, на блискавці, з місцем для аксесуарів. SmartSkin має м’яку ручку для високого комфорту при носінні та досить малий, щоб його можна було легко упакувати в іншу сумку.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Спереду є кишеня, на блискавці, з місцем для аксесуарів. SmartSkin має м’яку ручку для високого комфорту при носінні та досить малий, щоб його можна було легко упакувати в іншу сумку.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Неопрен |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 310 г |
| Виготовлення сумки | Верхній завантажувач |
| Внутрішня висота | 245 мм |
| Внутрішня глибина | 30 мм |
| Внутрішня ширина | 350 мм |
| Глибина продукту | 25 мм |
| Загальна висота | 275 мм |
| Підходить для ноутбуків такого розміру | 35,6 см (14 дюймів) 35,8 см (14,1 дюйма) |
| Розміри | (Ш x В x Г) 375 x 275 x 25 мм |
| Тип продукту | Сумка для ноутбука |
| Характеристики сумки для ноутбука | водостійкий |
| висота продукту | 275 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴




