Опис товару: Кроковий двигун SY20STH30-0604A 200 кроків/об 3,9 В / 0,6 А / 0,017 Нм
Біполярний кроковий двигун має роздільну здатність 200 кроків на оберт, тобто повний крок виконується кожні 1,8 градуса. Споживання струму становить 600 мА на котушку при напрузі живлення 3,9 В. Утримувальний момент становить 0,18 кг*см (0,017 Нм). Вихідний вал має D-подібну форму діаметром 4 мм.
Проводи та схема підключення.
Технічні характеристики крокового двигуна SY20STH30-0604A
- Кількість кроків/обертання: 200 (1,8 градуса)
- Номінальна напруга: 3,9 В
- Споживання струму на котушку: 600 мА
- Опір котушки 6,5 Ом
- Індуктивність обмотки: 1,7 мГн
- Момент утримання 0,18 кг*см (0,017 Нм)
- Діаметр вала: 4 мм D-подібний
- Вага: 60 г
- Розміри: 20 x 20 x 30 мм (без вала) - NEMA 8
Застосування крокових двигунів:
- принтери
- Пристрої з ЧПК
- 3D-принтери
- лазерні пристрої
- маніпулятори
Розміри крокового двигуна
Основа двигуна являє собою квадрат зі сторонами 20 +/- 0,2 мм. Висота, позначена як довжина, становить 30 мм.
Аксесуари
- 4-міліметрова монтажна маточина - дозволяє монтувати механічні компоненти на валу двигуна
- Контролер A4988 - простий у використанні, невеликий модуль з драйвером крокового двигуна
Розміри крокового двигуна.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Маса | 60 г |
| Ширина | 20 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,052 кг |
| Діаметр вала двигуна | 4,0 мм |
| Кроковий двигун — кріплення | NEMA8 |
| Кроковий двигун — опір котушки | 6,5 Ом |
| Кроковий двигун — роздільна здатність | 200 кроків |
| Кроковий двигун — струм на обмотку | 0,6 А |
| Кроковий двигун — тип | біполярний розлад |
| Кроковий двигун — індуктивність | 1,7 мГн |
| Напруга живлення від | 3,9 В |
| Номінальна напруга | 3,9 В |
| Подавайте напругу | 3,9 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 180 ₴








