Кроковий двигун 42BYGHM809 400 кроків/об 3V 1.7A 0.48Nm - SparkFun ROB-10846 504714
  • В наявності
  • Код: 504714
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис продукту: Кроковий двигун 42BYGHM809 400 кроків/об 3 В 1,7 А 0,48 Нм
Біполярний, чотирипровідний кроковий двигун. Має роздільну здатність400 кроків на оберт (0,9 градуса)Він живиться від 3 В і споживає струм 1700 мА на котушку. Утримувальний момент становить4,89 кг*см (0,48 Нм).На виході є вал діаметром 5 мм.
Аксесуари
Наш магазин також пропонує аксесуари, що полегшують роботу крокових двигунів:
  • 5-міліметрова монтажна маточина - дозволяє монтувати механічні компоненти на валу двигуна
Застосування крокових двигунів:
  • принтери
  • Пристрої з ЧПК
  • 3D-принтери
  • лазерні пристрої
  • маніпулятори
Технічні характеристики крокового двигуна
  • Номінальна напруга: 3 В
  • Споживання струму на котушку: 1,7 А
  • Опір котушки 1,8 Ом
  • Індуктивність обмотки: 2,88 мГн
  • Розподілення: біполярне (чотири дроти)
  • Діаметр вала: 5 мм
  • Вага: 360 г
  • Розміри: 42 x 42 x 48 мм (без вала) - NEMA 17
Кроковий двигун 42BYGHM809 400 кроків/об.
Характеристики
Габаритні розміри
Висота48 мм
Довжина42 мм
Маса360 г
Ширина42 мм
Основні
СтанНовий
Користувальницькі характеристики
Діаметр вала двигуна5,0 мм
Кроковий двигун — кріпленняNEMA17
Кроковий двигун — роздільна здатність400 кроків
Кроковий двигун — типбіполярний розлад
Напруга живлення від3,0 В
Номінальна напруга3,0 В
Подавайте напругу3,0 В