Сервопривід PowerHD HD-1810MG - мікро 504699
  • В наявності
  • Код: 504699
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис продукту: Сервопривід PowerHD HD-1810MG - мікро
Потужний цифровий мікросервопривід. Живиться від напруги 4,8-6,0 В, діапазон руху сервоприводу становить від 0° до 150°. Він оснащений кабелем довжиною 250 мм, що закінчується роз'ємом JR. 1810MG оснащений металевими шестернями, що робить його стійким до високих перевантажень.
Технічні характеристики сервоприводу PowerHD
  • Напруга живлення: від 4,8 В до 6,0 В
  • Тип: цифровий
  • Робоча температура: від -20°C до 60°C
  • Металеві шестерні
  • Цифрова система керування
  • КОНТРОЛЬ:
    • Частота керуючого сигналу: 50 Гц
  • Роз'єм: Стандартний роз'єм JR
  • Довжина кабелю: приблизно 250 мм
  • Розміри: 22,8 x 12 x 29,4 мм
  • Вага: 16 г
  • Параметри для 4,8 В:
    • Споживання струму в режимі очікування: 5 мА
    • Споживання струму холостого ходу: 180 мА
    • Максимальне споживання струму: 1200 мА
  • Параметри для 6.0 В:
    • Споживання струму холостого ходу: 140 мА
    • Максимальне споживання струму: 1400 мА
  • Комплект включає набір Т-подібних планок, шайб та гвинтів.
 Наша пропозиція також включає кабелі та сервоконтролери.
Характеристики
Габаритні розміри
Висота30 мм
Довжина23 мм
Маса16 г
Ширина12 мм
Основні
СтанНовий
Користувальницькі характеристики
Висота паковання4 см
Напруга живлення від4,8 В
Подавайте напругу6,0 В