Модульна рамка Nobo. Дошка для сухого стирання 600x450 мм.

Характеристики продукту
- Безкаркасна сталева магнітна дошка
- Інноваційна магнітна система кріплення
- Магнітні тримачі можна кріпити до стіни за допомогою шурупів або до плоских поверхонь за допомогою клейких подушечок.
- Елегантний безрамковий дизайн із закругленими кутами
- Портативна магнітна дошка, розміри 600 x 450 мм

Опис
Ця елегантна магнітна дошка без рамки – ідеальний інструмент для співпраці в будь-якому офісі. Її модульна конструкція дозволяє вам без обмежень проектувати та розширювати поверхню для письма відповідно до ваших потреб. Інноваційна система магнітного кріплення означає, що легкі дошки можна легко зняти та розмістити на рівній поверхні, такій як стіл, а потім знову прикріпити до стіни в будь-який час, забезпечуючи максимальну гнучкість. Розмір магнітної сталевої дошки – 600 x 450 мм.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobo |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двосторонній запис | Немає |
| З годівницею | Немає |
| Застосунок (спереду) | Біла дошка |
| Зона записування матеріалів | сталь |
| Магнітна дошка | Да |
| Позначення типу продукту | Дошка для записів раменлос 600х450 мм |
| Регулювання висоти | Немає |
| Розміри | (Ш x В) 60 см x 45 см |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Дошка для сухого стирання |
| Уміння писати на дошці | Да |
| Ширина вироби | 60 см |
| абразивний | Да |
| висота продукту | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴











