
Дошка для сухого стирання Magnetoplan з дерев'яною рамкою, 800 x 600 мм
Характеристики продукту
- Практична дошка з дерев'яною рамкою та аксесуарами.
- Поверхня виготовлена з пофарбованої сталі (товщина: 0,2 мм). Магнітні, на них можна писати маркерами.
- Можна витирати насухо або вологою терткою.
- З сосновою рамою (товщина: 17 мм).
- Можна використовувати в портретній та альбомній орієнтації.
- Комплект містить 1 маркер для білої дошки, 2 магніти (чорні, 20 мм кожен) + кріпильні елементи.
- Розмір: 800 x 600 мм.
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnetoplan |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосунок (спереду) | Дошка для письма |
| Зона записування матеріалів | сталь |
| Колір рами | сосна |
| Магнітна дошка | Да |
| Матеріал рами | деревина |
| Оздоблення поверхні | лакований |
| Розміри | (Ш x В) 800 мм x 600 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Дошка для сухого стирання |
| Уміння писати на дошці | Да |
| Ширина вироби | 800 мм |
| абразивний | Да |
| висота продукту | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 120 ₴


