
Скляний блокнот Nobo Diamond Stacking

Характеристики продукту
- Поверхня виготовлена з безпечного скла для частого використання
- Надзвичайно легко чиститься та стійкий до плям від чорнила, залишків ринкової продукції, подряпин та вм'ятин
- Елегантна, багаторазова альтернатива написанню нотаток на папері
- Унікальний скляний блокнот із застібкою для документів
- Від нобо Марк

Опис
Елегантна та втричі легша у догляді, дошка Zillerboard Nobo Diamond має загартовану поверхню із безпечного скла для частого використання, легко чиститься та стійка до плям від чорнила, залишків маркерів, подряпин та вм'ятин. Унікальна скляна дошка для столу Nobo — це елегантна, багаторазова альтернатива паперовим нотаткам. У комплекті маркер. Її можна покласти на напій та презентувати як фліпчарт.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobo |
| Матеріал | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ дисплея | 1 дюйм |
| З годівницею | Да |
| Застосунок (спереду) | Дошка для письма |
| Зона записування матеріалів | безпечне скло |
| Колір | яскраво-білий |
| Магнітна дошка | Немає |
| Позначення типу продукту | Glas Desktop-Notizboard |
| Розміри | (Ш x В) 216 мм x 297 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Скляна дошка оголошень |
| Уміння писати на дошці | Да |
| Характеристики | У комплекті настільна підставка У комплекті маркер |
| висота продукту | 297 мм |
| розмір стенда | 483 мм (19 дюймів) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 330 ₴





