Nobo Diamond - Настільна дошка для записів
Характеристики продукту
- Поверхня із безпечного скла
- Надзвичайно легко чистити. Максимальна стійкість до плям, сколів, подряпин та вм'ятин.
- Шикарна та багаторазова альтернатива паперовим нотаткам
- Унікальна скляна дошка для нотаток для вашого столу. З прихованою шухлядою для ручок, скріпок тощо.
- Поставляється з маркером для вікон

Опис
Стильні та прості в догляді, блокноти для нагадування nobo Diamond мають поверхню із безпечного скла, яку легко протирати, та дуже стійкі до плям, подряпин та вм'ятин. Ці унікальні блокноти пропонують стильну та екологічну альтернативу паперовим нотаткам. Прихована кишеня для ручок, скріпок та подібних предметів. Кожен блокнот постачається з ручкою.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobo |
| Матеріал | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| З годівницею | Да |
| Застосунок (спереду) | Дошка для письма |
| Зона записування матеріалів | безпечне скло |
| Колір | яскраво-білий |
| Магнітна дошка | Немає |
| Позначення типу продукту | Дошка для нотаток Diamond 460x60x150 мм, скло/алюміній, вмик. |
| Розміри | (Ш x В) 458 мм x 60 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Скляна дошка оголошень |
| Уміння писати на дошці | Да |
| Характеристики | вмк. улицям, вмик. маркер |
| Ширина вироби | 458 мм |
| абразивний | Да |
| висота продукту | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴







