Cytron HAT-MDD10 - двоканальний контролер двигуна постійного струму 24V/10A - щит для Raspberry Pi 504520
  • В наявності
  • Код: 504520
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис продукту: Cytron HAT-MDD10 - двоканальний контролер двигуна постійного струму 24 В/10 А - щит для Raspberry Pi
Накладання здвоканальний контролерДвигуни постійного струму, що працюють від напругивід 6 В до 24 Вта струм до 10 А на канал (макс. 30 А). Плата має кнопки для ручного керування напрямком обертання двигуна. Систему можна підключити безпосередньо до роз'ємів GPIO мінікомп'ютера Raspberry Pi 3+, 3, 2, B+ та A+.
Продукт, сумісний з Raspberry Pi
Технічні характеристики контролера
  • Напруга живлення: від 6 В до 24 В
  • Середній струм на канал: 10 А (до 25 °C без радіатора)
  • Миттєвий струм: до 30 А (до 10 с)
  • Виготовлено з NMOS-транзисторів H-подібного мосту
  • Вбудовані діоди для кожного каналу
  • Частота керування швидкістю ШІМ: 20 кГц
  • Кнопки для ручного керування двигунами
  • Роз'єм сумісний з: Raspberry Pi 3+, 3, 2, B+, A+
  • Підтримує TTL ШІМ від мікроконтролера
  • Захист від перевантаження по струму
  • Розміри: 67,5 x 59 мм
Комплект включає
  • Накладання HAT-MDD10
  • Подовжена смужка золотих штифтів 25 мм
Модель сумісна з платами Raspberry Pi версій A+, B+, 2, 3 та 3+. Кожен канал може витримувати максимальне навантаження 10 А та оснащений окремим світлодіодом для індикації поточного робочого стану.
Як використовувати контролер Cytron HAT-MDD10 з Raspberry Pi?
Характеристики
Основні атрибути
СтанНовий
ТипКонтролер
Користувальницькі характеристики
Вага паковання0,05 кг
Висота паковання2 см
Число каналів2
Напруга живлення від6,0 В
Подавайте напругу24,0 В
Поточна ефективність10 А