ZP240.190.105 SET1 PC - Set1 - герметичний корпус ZP240.190.105sj tm pc з навісним... 504363
  • В наявності
  • Код: 504363
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
опис
ZP240.190.105 SET1 PC - Set1 - герметичний корпус ZP240.190.105sj tm pc з навісним...
Специфікація
  • Тип: Повний
  • Варіант: З литою печаткою
  • Матеріал: ПК
  • Колір: світло-сірий
  • Висота: 105,7 мм
  • Ширина: 191,3 мм
  • Довжина: 240,0 мм