ZR300.261.134 RAW - Алюмінієвий корпус zr300.261.134 504359
  • В наявності
  • Код: 504359
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
опис
ZR300.261.134 RAW - Алюмінієвий корпус zr300.261.134
Специфікація
  • Тип: Повний
  • Колір: RAW
  • Висота: 134,0 мм
  • Ширина: 261,0 мм
  • Довжина: 300,0 мм
В комплекті
  • Гвинт M4/8: 8,0 шт
  • Квадратна гайка M4: 8,0 шт
  • Гумова прокладка: 8,0 шт
  • Лапа FF-7: 4,0 шт
  • Клин для стопи: 4,0 шт
  • Рейка ZR: 2,0 шт
Характеристики
Основні атрибути
СтанНовий
Користувальницькі характеристики
Висота134 мм
ГерметичнийНемає
Довжина:300 мм
Клас герметичностібрак
Клас займистостібрак
Клас міцностібрак
КолірСрібло
Латунні втулкиНемає
МатеріалАлюміній
Тип корпусуУніверсальний
Ширина261мм