ZR185.180.65 RAW - Алюмінієвий корпус zr185.180.65 504358
  • В наявності
  • Код: 504358
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
опис
ZR185.180.65 RAW - Алюмінієвий корпус zr185.180.65
Специфікація
  • Тип: Повний
  • Колір: RAW
  • Висота: 65,0 мм
  • Ширина: 180,0 мм
  • Довжина: 185,0 мм
В комплекті
  • Гвинт M4/8: 8,0 шт
  • Квадратна гайка M4: 8,0 шт
  • Гумова прокладка: 8,0 шт
  • Лапа FF-7: 4,0 шт
  • Клин для стопи: 4,0 шт
  • Рейка ZR: 2,0 шт
Характеристики
Основні атрибути
СтанНовий
Користувальницькі характеристики
Висота65 мм
ГерметичнийНемає
Довжина:185 мм
Клас герметичностібрак
Клас займистостібрак
Клас міцностібрак
КолірСрібло
Латунні втулкиНемає
МатеріалАлюміній
Тип корпусуУніверсальний
Ширина180 мм