ZR250.260.90 RAW - Алюмінієвий корпус zr250.260.90 504357
  • В наявності
  • Код: 504357
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
опис
ZR250.260.90 RAW - Алюмінієвий корпус zr250.260.90
Специфікація
  • Тип: Повний
  • Колір: RAW
  • Висота: 90,0 мм
  • Ширина: 260,0 мм
  • Довжина: 250,0 мм
В комплекті
  • Гвинт M4/8: 8,0 шт
  • Квадратна гайка M4: 8,0 шт
  • Гумова прокладка: 8,0 шт
  • Лапа FF-7: 4,0 шт
  • Клин для стопи: 4,0 шт
  • Рейка ZR: 2,0 шт
Характеристики
Размеры
Висота90 мм
Довжина250 мм
Ширина260 мм