ZR260.250.90 RAW - Алюмінієвий корпус zr260.250.90 504354
  • В наявності
  • Код: 504354
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
опис
ZR260.250.90 RAW - Алюмінієвий корпус zr260.250.90
  • Колір: RAW
  • Висота: 90,0 мм
  • Ширина: 250,0 мм
  • Довжина: 260,0 мм
Характеристики
Размеры
Висота90 мм
Довжина260 мм
Ширина250 мм