M23356H09 – 90° 1/2,3″ M12 ширококутний об’єктив із адаптером камери Raspberry Pi HQ 504037
  • В наявності
  • Код: 504037
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
опис
Ширококутний об’єктив з байонетом M12 входить у комплект адаптера. Об’єктив має фокусну відстань 3,56 мм і кут зору 90°. Призначений для роботи з камерою Raspberry Pi HQ. Об'єктив призначений для базової фотозйомки. Його також можна використовувати для макрозйомки, оскільки він може фокусуватися на об’єктах на дуже близьких відстанях.
M23356H09 – 90° 1/2,3″ M12 ширококутний об’єктив із адаптером камери Raspberry Pi HQ
Увага!
У комплект не входить модуль камери Raspberry Pi HQ. Його необхідно купувати окремо.
Властивості
  • Модель: M23356H09
  • Оптичний формат: 1/2.3″
  • Фокусна відстань: 3,56 мм
  • Діафрагма: F2.5
  • Поле зору (FOV): 90° (H)
  • Кріплення: M12
  • Задня фокусна відстань: 5,92 мм
  • MOD: 0,2м
  • Розміри: Φ14 × 16,3 мм