M25156H18 - лінза "Риб'яче око". 180° 1/2.3″ M12 з адаптером камери Raspberry Pi HQ 504026
  • В наявності
  • Код: 504026
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
опис
Ширококутний об'єктив з кріпленням M12, в комплекті з адаптером. Об'єктив має фокусну відстань 1,56 мм та кут огляду 180°. Розроблено для використання з камерою Raspberry Pi HQ. Об'єктив призначений для базової фотографії. Його також можна використовувати для макрозйомки, оскільки він може фокусуватися на об'єктах на дуже близьких відстанях.
M25156H18 - лінза
Увага!
У комплект не входить модуль камери Raspberry Pi HQ. Його необхідно купувати окремо.
Властивості
  • Модель: M25156H18
  • Оптичний формат: 1/2.3″
  • Фокусна відстань: 1,56 мм
  • Діафрагма: F2
  • Поле зору (FOV): 180° (горизонтально)
  • Кріплення: M12
  • Задня фокусна відстань: 4,3 мм
  • MOD: 0,2м
  • Розміри: Φ20 × 17,3 мм