
JJ JouJye ST-1111SS SATA I, SATA II, SATA III

Характеристики продукту
- Підходить для рамок діаметром 8,9 см (3,5 дюйма)
- Для жорсткого диска SATA 6,35 см (2,5 дюйма).
- Підтримка HDD/SSD накопичувачів: 1 x 2,5" SATA I, II, III і SAS I, II, III (до 12 Гбіт/с)

Опис
ST-1111SS – це адаптер жорсткого диска для використання 2,5-дюймових жорстких дисків та SSD у 3,5-дюймовому відсіку. Адаптер має точний розмір стандартного 3,5-дюймового жорсткого диска, тому ніщо не заважає легкому використанню 2,5-дюймових жорстких дисків та SSD у 3,5-дюймових пристроях, таких як об'єднувальні плати або зовнішні корпуси. ST-1111SS підходить для всіх 2,5-дюймових жорстких дисків висотою від 9,5 мм до 15 мм. Встановлення жорсткого диска без гвинтів та інструментів особливо зручне.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Адаптер/конвертер для жорсткого диска для встановлення 2,5-дюймових жорстких дисків та SSD-накопичувачів у 3,5-дюймові відсіки
- Тип: Sunnytek ST-1111SS
- Для жорстких дисків SATA/SAS та SSD
- Сумісний з нашими 3,5-дюймовими задніми панелями SATA та знімними рамками, а також із зовнішніми корпусами
- Підходить для 2,5-дюймових жорстких дисків/SSD висотою 9,5 мм - 15 мм
- ЗАЧИНЕНО
- Автоматичне вилучення жорсткого диска при відкритті корпусу адаптера
- Синій світлодіод живлення
- З великими вентиляційними отворами на корпусі
- Матеріал: пластик
- Колір: Чорний
Комплект поставки
- Jou Jye ST-1111SS SATA/SAS 3,5-дюймовий відсік гарячої заміни
- Монтажні гвинти для SSD SSD (IT3*6 мм ® 8 мм) x 4 шт.
- Гвинти кріплення шасі (TM3*5 мм) x 6 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sas |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | SATA I, SATA II, SATA III |
| Ваги | 0,13 |
| Глибина продукту | 101 |
| Довжина кабелю | 0,09 |
| Загальна висота | 15 |
| Кількість 2,5 дюймових роз'ємів | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір | 8,9 см (3,5 дюйма) |
| Розміри | (Ш x В x Г) 146 x 25 x 101 мм |
| Світлодіоди керування | Немає |
| Сумісність | 2,5-дюймові HDD/SSD заввишки 9,5-15 мм |
| висота продукту | 25 |
| закрито | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 540 ₴




