
Корпус для жорсткого диска RaidSonic ICY Box 3,5 дюйма (8,9 см) IB-377U3 з USB 3.0

Характеристики продукту
- Чохол для 1 жорсткого диска SATA 3,5 дюйма з USB 3.0
- Швидкість передачі: USB 3.0 до 5 Гбіт/с
- Підтримує функцію UASP
- Зворотна сумісність з USB 2.0 та USB 1.1
- Гаряче підключення та працюйте
- Тихий дизайн без вентилятора
- Сумісний з Windows та MAC

Опис
Швидко, швидше, UASP!
Новий чіпсет підтримує технологію UASP та жорсткі диски SATA III 6 Гбіт/с, тому передача даних набагато швидша, ніж у звичайному корпусі USB 3.0.
IB-377U3 виготовлений з вражаючого, але простого поєднання високополірованого та піскоструминного пластику. Це робить його не тільки привабливим, але й дуже легким.
Синій, як...
...мій світлодіод. Він показує, що корпус увімкнено та отримує доступ до жорсткого диска. Це дозволяє вам одразу перевірити, чи підключено ви.
Без обмеження швидкості
Високошвидкісний USB 3.0 з підтримкою UASP також забезпечує швидкість передачі даних до 5 Гбіт/с, що гарантує швидку та безпроблемну передачу навіть великих обсягів даних. Корпус також підтримує SATA I/II/III до 6 Гбіт/с, що дозволяє йому повною мірою використовувати стандарт USB 3.0.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Новий чіпсет підтримує технологію UASP та жорсткі диски SATA III 6 Гбіт/с, тому передача даних набагато швидша, ніж у звичайному корпусі USB 3.0.
IB-377U3 виготовлений з вражаючого, але простого поєднання високополірованого та піскоструминного пластику. Це робить його не тільки привабливим, але й дуже легким.
Синій, як...
...мій світлодіод. Він показує, що корпус увімкнено та отримує доступ до жорсткого диска. Це дозволяє вам одразу перевірити, чи підключено ви.
Без обмеження швидкості
Високошвидкісний USB 3.0 з підтримкою UASP також забезпечує швидкість передачі даних до 5 Гбіт/с, що гарантує швидку та безпроблемну передачу навіть великих обсягів даних. Корпус також підтримує SATA I/II/III до 6 Гбіт/с, що дозволяє йому повною мірою використовувати стандарт USB 3.0.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Системні вимоги
- Сумісний з Windows та Mac.
Характеристики
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Живлення | USB |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB 3.2 Gen 1 |
| Ваги | 268 г |
| Глибина продукту | 207 мм |
| Джерело живлення | через адаптер змінного струму |
| Колір | Різнобарвний |
| Максимальна висота жорсткого диска | 26,5 мм |
| Матеріал | Метал |
| Підходить для жорстких дисків (HDD/SSD) | 3,5 дюйма |
| Роз'єм жорсткого диска | SATA III |
| Розміри | (Ш x В x Г) 114 x 31 x 207 мм |
| Тип продукту | Корпус для жорсткого диска 3,5 дюйма (8,9 см) |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| висота продукту | 31 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴




