Опис
Дерев'яні садові гойдалки Bali Garden Point - відчуйте себе на морському курорті з чудово оформленими гойдалками Bali!
М'яке сидіння
Захист від сонця
Стійкість до вологи
Переваги:
Дерев'яна гойдалка Bali має зручне сидіння та спинку ергономічної форми. Крім того, він оснащений чохлом , який захищає від сонця та легкого дощу . Положення сидіння можна регулювати .
Гойдалка стійка та безпечна .
Матеріали: Гойдалка виготовлена з дуже твердої та міцної деревини модрини , яка додатково оброблена олією для захисту від погодних умов.
Сидіння, спинка та чохол виготовлені з водонепроникного поліестеру .
Ланцюги та карабіни сталеві .
Добре знати!
Через вплив таких умов, як дощ або сонце, а також з часом, деревина може трохи тріснути . Це природний процес , який не впливає на стійкість виробу.
Стильний козирок захищає від спекотного сонця, вітру або легкого дощу
Конструкція з модрини міцна конструкція з клеєної деревини забезпечує стабільність та безпеку
Водонепроникний поліестер це полегшить утримання гойдалки в чистоті
Код товару: GAP093
Кількість людей: 2
Розміри та вага
Довжина (см): 131
Ширина (см): 203
Зріст (см): 192
Вага (кг): 66
Ширина сидіння (см): 108
Глибина сидіння: 55 см
Висота спинки: 60 см
Специфікації продукту
Вага: 160 г/м2
Дизайн: модрина
Максимальне навантаження: 220 кг
Товщина подушки: 6 см
Колір сидіння: Білий
Будівельний матеріал: дерево
Матеріал сидіння: Поліестер
Матеріал козирка: Поліестер
Розкладне сидіння: НІ
Розміри упаковки (см): 1. 189x39x17 2. 115x53x22
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| EAN | 5908224760128 |
| Виробник | Garden Point |
| Будівельний матеріал | деревина |
| Вага (кг) | 88 |
| Висота (см) | 214,5 |
| Висота спинки | 69 см |
| Глибина сидіння (см) | 150 |
| Довжина (см) | 150 |
| Запасні частини | Ми пропонуємо продаж запчастини до гойдалок Garden Point |
| Колір сидіння | Натуральний (екрю) |
| Кількість людей | 2 |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Матеріал навісу | Поліестер |
| Матеріал сидіння | Полиэстер |
| Модель/Артикул | GAP146 |
| Розкладне сидіння | не |
| Розміри пакунка (см) | 1 x 194x41x18, 1 x 190x55x13, 1 x 133x53x24 |
| товщина подушки | 6 см |
| Ширина (см) | 150 |
| Ширина сидіння (см) | 130 |
- Ціна: 24 120 ₴











