
Термопрес для капелюхів Прес для капелюхів з 2 пластинами Прес для капелюхів Прес для ковпачків рожевого кольору Vevor 513257
9 820 ₴
- Під замовлення
- Код: 513257
Відправка з 01 червня 2026+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Термопрес для капелюхів, розкрийте свою творчість

Наш термодрук для капелюшків пропонує точне регулювання температури (від 0°C до 23°C) та контроль часу (до 999 секунд) для оптимального друку на різноманітних матеріалах. У комплект входять кілька термопластин для сублімаційного паперу, поліестеру, бавовни тощо. Він ідеально підходить як для початківців, так і для професіоналів, забезпечуючи легкість використання.










Основні характеристики

Нековзні присоски
Прес для капелюхів надійно кріпиться до вашого робочого місця та запобігає руху під час термопресування, забезпечуючи точне перенесення дизайну.
Гнучкий затискач для капелюха
Наш прес для друку капелюхів міцно тримає капелюх на друкарській формі, запобігаючи утворенню зморшок і таким чином досягаючи високоякісного друку.
Регульований тиск
Цей прес для капелюхів забезпечує силу пресування до 100 кг (220 фунтів), що дозволяє точно контролювати тиск для різних матеріалів та товщини капелюхів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vevor |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Полиэстер |
| Користувацькі характеристики | |
| Діапазон температур | 33,8–450 °F / 1–232 °C |
| Потужність | 400 Вт |
| Маса нетто (включно з усім приладдям) | 15,43 фунти/7,0 кг |
| Розміри виробу (Д х Ш х В) | 15,94 x 9,06 x 14,76 дюйма / 405 x 230 x 375 мм |
| розмір нагрівальної пластини | 6,1 x 3,15 дюйма/155 x 80 мм |
| Номер моделі вироби | СДКМ25-2 |
| Тарілка для капелюха 1 розмір | 6,3 x 2,56 дюйма/ 160 x 65 мм |
| Максимальний тиск теплового пресування | 220 фунтів/100 кг |
| Регульований діапазон таймера | 1-999 з |
| Розмір пластини для капелюха 2 | 6,3 x 3,15 дюйма/ 160 x 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 820 ₴










