
Корпус для компьютера Jonsbo N2 Mini Tower, игровой корпус

Характеристики продукта
- Компактний дизайн для невеликих систем
- идеально подходит для облачного хранилища или домашнего офиса
- Панель ввода/вывода: 1x USB-C® 3.1 / 1 x USB-A 3.0 / 1x аудио
- Описание этого товара было переведено автоматически.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ваги | 3800 г |
| Внутрішні відсіки 6,4 см (2,5 дюйма) | 1 |
| Внутрішній слот 8,9 см (3,5 дюйма) | 5 |
| Глибина продукту | 224 мм |
| Цвет | Черный |
| Кількість USB-CTM | 1 х |
| Кількість портів USB-A 3.0 | 1 х |
| Передній інтерфейс | Лінійний аудіовхід, лінійний аудіовихід, USB 3.2 Gen 1, USB-C® |
| Розміри | (Ш x В x Г) 222,5 x 222,5 x 224 мм |
| Стандарт будівництва | Mini-ITX |
| Тип продукту | Корпус комп'ютера |
| Форма корпусу (комп'ютер) | Міні-башня |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Ширина вироби | 222,5 мм |
| висота продукту | 222,5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 12 580 ₴











