
Блок питания для компьютера Thermaltake Toughpower GF A3 650 Вт

Характеристики продукта
- Выходная мощность блока питания 650 Вт
- PCI-Express (6+2-контактный)4 x
- Система управления кабелями: да
- 80 PLUS® Золото
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Thermaltake |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| Ваги | 2536 |
| Выходная мощность | 501 - 750 Вт |
| Вихідна потужність блока живлення | 650 Вт |
| Вихідна потужність понад 500 Вт | 650 Вт |
| Глибина продукту | 140 мм |
| Кількість 24-контактних роз'ємів живлення | 1 |
| Кількість 4-контактних роз'ємів живлення Molex | 4 |
| Кількість 5-контактних роз'ємів живлення SATA | 8 |
| Кількість 6+2-контактних роз'ємів живлення PCIe | 4 |
| Кількість роз'ємів живлення ATX/EPS 12 В 4+4-контактних | 2 |
| Максимальний струм за +12 В постійного струму (1) | 51.4 А |
| Максимальний струм за +3,3 В постійного струму | 20 А |
| висота продукту | 86 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 550 ₴



