
Блок питания для компьютера Thermaltake Toughpower GT 850W

Характеристики продукта
- Выходная мощность блока питания 850 Вт
- PCI-Express (6+2-контактный)6 x
- Система управления кабелями: да
- 80 PLUS® Золото
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Thermaltake |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| Ваги | 2.454 |
| Выходная мощность | 751 Вт |
| Вихідна потужність блока живлення | 850 Вт |
| Вихідна потужність понад 700 Вт | 850 Вт |
| Глибина продукту | 140 мм |
| Кількість 4-контактних роз'ємів живлення Molex | 4 |
| Кількість 6+2-контактних роз'ємів живлення PCIe | 6 |
| Кількість роз'ємів живлення 20+4-контактні | 1 |
| Кількість роз'ємів живлення ATX/EPS 12 В 4+4-контактних | 2 |
| Максимальний струм за +12 В постійного струму (1) | 70,8 А |
| Максимальний струм за +3,3 В постійного струму | 20 А |
| Максимальний струм за +5 В постійного струму | 20 А |
| висота продукту | 86 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 720 ₴








