Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3000 мАч |
| Акумуляторні технології | Літій-іонний |
| Ваги | 5033 кг |
| Источник питания | на батарейках |
| Діаметр виробу | 330 мм |
| Вместимость бака | 0,6 л |
| Розміри | (Ø) 330 мм |
| Состояние | Новое |
| Технічні характеристики пилососа | Пульт дистанційного керування за допомогою програми |
| Тип передавання даних | WLAN |
| Тип продукту | Робот-прибирач |
| Час заряджання (мін.) | 300 хвилин |
| Час роботи (макс.) | 120 мин |
| висота продукту | 0 мм |
Информация для заказа
- Цена: 20 410 ₴











