STANLEY SXJH005000E Радиатор 5000W 30 м2 черный/желтый 518962
  • В наличии
  • Код: 518962
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Блокичные
  • ВНИМАНИЕ!
  • ВНИМАНИЕ!
Характеристики
Основные
ПроизводительStanley
СостояниеНовое
Пользовательские характеристики
Ваги4.3
Волість5000
Длина изделия300
Клас енергоефективностінедоступне
Цветчорний / жовтий
Количество передач2
Максимальна площа кімнати30
Максимальний робочий шум53
Розміри(Д x Ш x В) 300 x 235 x 345 мм