
Блок питания для Hewlett Packard 120 Вт - тонкий 4,5 мм

Характеристики продукта
- Подходит для ноутбуков Hewlett Packard
Блокичные
- Плоский дизайн
- Кабель питания не входит в комплект.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Выходная мощность | 120 Вт |
| Назначение | Для ноутбука |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ваги | 477 г |
| Выходное напряжение | 19,5 В постійного струму |
| Выходной ток | 6,15 А |
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 6,15 А |
| Волість | 120 Вт |
| Входы | 3-контактний C5 |
| Входное напряжение | 230 В змінного струму |
| Длина изделия | 148 мм |
| Діапазон вихідної напруги | 19,5 В постійного струму |
| Максимальний вихідний струм | 6,15 А |
| Модель із каталогу виробника | 710415-001 |
| висота продукту | 25 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 770 ₴



