
Блок питания ноутбука

Характеристики продукта
- 19 В / 4,74 А
- Мощность 90 Вт
- Диапазон входного напряжения 100-240 В / 50-60 Гц
- Подходит для ноутбуков Asus
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Назначение | Для ноутбука |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ваги | 320 г |
| Выходное напряжение | 19 травня |
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 4,74 А |
| Волість | 90 Вт |
| Входы | 3-контактний C5 Мікі Маус |
| Входное напряжение | 100-240 В / 50-60 Гц |
| Длина изделия | 89 мм |
| Діапазон вихідної напруги | 19 травня |
| Максимальний вихідний струм | 4,74 А |
| Модель із каталогу виробника | 0A001-00052600 |
| Розміри | (Д x Ш x В) 89 x 89 x 32 мм |
| Сумісність бренда | Асус |
| висота продукту | 32 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 960 ₴



