
Evapolar evaCHILL (EV-500) Белый evaCHILL (EV-500) Белый Увлажнитель воздуха с функцией охлаждения белый 517144
10 690 ₴
- В наличии
- Код: 517144
+380 (63) 620-58-36
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип | Увлажнитель |
| Пользовательские характеристики | |
| Ваги | 750 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Волість | 7,5 Вт |
| Длина изделия | 172 мм |
| Цвет | Белый |
| Вместимость бака | 800 мл |
| Розміри | (Д x Ш x В) 172 x 170 x 170 мм |
| Тип продукту | Зволожувач повітря з функцією охолодження |
| Функції очисника повітря | зі світлодіодною підсвіткою, багаторазовий, з ручкою |
| Ширина вироби | 170 мм |
| висота продукту | 170 мм |
| Робоча напруга | 5В |
Информация для заказа
- Цена: 10 690 ₴







