Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Anker |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 10000 мА·год |
| Ваги | 250 г |
| Вихідна напруга USB-C (макс.) | 5В |
| Вихідний струм USB-C (макс.) | 3,6 А |
| Длина изделия | 19,8 мм |
| Кількість зарядних виходів | 2 |
| Максимальний струм заряджання | 3 А |
| Разъем | USB-C®USB-A |
| Розміри | (Д x Ш x В) 19,8 x 68,8 x 107,3 мм |
| Специфікація | Прямокутний |
| Технологія заряджання | MagsafePoweriQ |
| висота продукту | 107,3 мм |
| Робоча напруга | 5 - 9 В |
Информация для заказа
- Цена: 8 160 ₴


