
Внешний аккумулятор Anker A1336011 20000 мАч Power Delivery 3.0, PoweriQ USB-C®, USB-A 515830
11 630 ₴
- В наличии
- Код: 515830
+380 (63) 620-58-36
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Anker |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 20000 мАч |
| Ваги | 540 г |
| Вихідна напруга USB-C (макс.) | 5 В9 В10 В12 В15 В20 В |
| Длина изделия | 5,33 см |
| Кількість зарядних виходів | 3 |
| Разъем | USB-C®USB-A |
| Розміри | (Д x Ш x В) 5,33 x 12,4 x 4,83 см |
| Технологія заряджання | Power Delivery 3.0PoweriQ |
| Тип продукту | Зовнішній акумулятор |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Функції зовнішнього акумулятора | Індикатор стану |
| Ширина вироби | 12,4 см |
| висота продукту | 4,83 см |
| Робоча напруга | #####5 / 9 / 10 / 12 / 15 / 20 В |
Информация для заказа
- Цена: 11 630 ₴

