
Ультразвуковой увлажнитель воздуха LB5

Характеристики продукта
- Ультразвуковое увлажнение от мин. 180 мл/ч до макс. 400 мл/ч
- Переключается ионизация
- Контроль влажности
- 3 уровня мощности
- Эко-уровень 40 Вт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип | Увлажнитель |
| Пользовательские характеристики | |
| Волість | 110 Вт |
| Длина изделия | 23 см |
| Ефективність зволоження | 0,4 л/год |
| Цвет | сріблясто-сірий |
| Максимальна площа кімнати | 30 м2 |
| Вместимость бака | 6 л |
| Розміри | (Д x Ш x В) 23 x 22 x 34 см |
| Тип продукту | Ультразвуковий зволожувач повітря |
| Функції очисника повітря | РК-дисплей із дистанційним керуванням, функція таймера, вмикає іонізатор, вмикає гігростат |
| Ширина вироби | 22 см |
| висота продукту | 34 см |
| Робоча напруга | 230 В |
Информация для заказа
- Цена: 9 330 ₴










