
Скоростной флеш-накопитель Xlyne USB-C 3,256 ГБ

Характеристики продукта
- Скорость чтения: до 2000 МБ/с
- Скорость записи: до 1800 МБ/с
- USB 3.2 Type-C 2x2
- Вес: 30 грамм
- Размеры: 68,3 x 20,0 x 9,3 мм
- Описание этого товара было переведено автоматически.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | USB-C® (USB 3.2 Gen 2) |
| Ваги | 30 г |
| Глибина продукту | 20 мм |
| Вместимость | 256 ГБ |
| Розміри | (Ш x В x Г) 68,3 x 9,3 x 20 мм |
| Тип продукту | USB-флешнакопичувач |
| Швидкість передавання даних (записування) | 1250 МБ/с |
| Швидкість передавання даних (читання) | 2000 МБ/с |
| Ширина вироби | 68,3 мм |
| висота продукту | 9,3 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 600 ₴




